Сьогодні вони навчаються в кращих ВУЗах України, таких як Київський університет ім.. Т.Г.Шевченка, Києво-Могилянська академія, університет «КРОК», Київський політехнічний інститут, Харківська юридична академія ім. Ярослава Мудрого, Тернопільська фінансова академія, Вінницький медичний університет ім. М.І. Пирогова та Чернівецький медичний коледж БДМУ, Львівський університет ім. Івана Франка, Львівський політехнічний інститут, Львівський медичний інститут, МГУ (Московский государственный университет), Одеська юридична академія ім. С. В. Ківалова, Одеський державний аграрний університет, Хмельницький університет «Поділля», Хмельницький інститут МАУП, вузи Чехії, тощо. А ще «гармонійці» чудово опанували іноземні мови і успішно навчаються у ВУЗах Канади, Голландії, Німеччини, Польщі. Це майбутні юристи, політики, економісти, фінансисти, перекладачі, журналісти, лікарі.